Mimarlık Eğitimi Derneği MimED2023 Öğrenci Proje Yarışması başladı. Bu sene yirmi ikincisi gerçekleştirilecek olan ‘MimED Mimarlık Öğrencileri Proje Ödülleri’, mimarlık bölümü lisans programlarına kayıtlı öğrencilerin mimari proje stüdyolarının ‘2022-2023 güz’, ‘2022-2023 bahar’ ve bazı üniversitelerimizde yürütülen yaz okulu kapsamındaki ‘2022-2023 yaz’ yarı yıllarını kapsamaktadır.
Ayrıntılı bilgi ve yenilenen şartnameye https://www.mimed.org.tr/ web sitesinden ulaşılabilir.
Ayrıca poster ve şartname ekte iletilmiştir.
![2023_MIMED_Poster 2023_MIMED_Poster](/sites/mim.yildiz.edu.tr/files/styles/convert_webp/public/2023-10/2023_MIMED_Poster.jpg?itok=tvw5fSB-)
2023_MIMED_Poster
Yayın Tarihi :
Haber :
Diğer Duyurular